PEUGEOT 307 1.6HDI

2.950 €
Општи информации
Наслов
PEUGEOT 307 1.6HDI
Број на оглас
554945
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
16.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Voziloto e vo perfektna sostojba so polna oprema ,plateni komplet davacki do reg
Технички податоци
Марка
Peugeot
Модел
307
Произведено
2005
Километража
160.000 km
Гориво
Дизел
Силина
109 KS
Зафатнина
1.600 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сина
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 124

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind