PEUGEOT 307 SW 2005 GODINA 136 KS NA BG TABLICI

2.500 €
Општи информации
Наслов
PEUGEOT 307 SW 2005 GODINA 136 KS NA BG TABLICI
Број на оглас
194604
Општина
Скопје
Регистрација
Странска
Телефон за контакт
Објавено
02.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
SE PRODAVA PEUGEOT 307 SW NA BG TABLI.EURO 4 E. MOŽE NA MK.
2.0 HDi 136 KS . 2005 GODINA. 188.000 KM.
MOŽE I SO 7 SEDIŠTA DA BIDE. TREBA DA SE STABAT. PLATENI I SITE DAVAČKI ZA 2018 TA.
SERVISIRANO , SREDENO ,SPREMANO ZA NA PAT. REGISTRIRANO DO 9- -2019 GODINA.
CENA 2500 EVRA
TEL:070-744-412
Технички податоци
Марка
Peugeot
Модел
307
Произведено
2005
Километража
188.000 km
Гориво
Дизел
Силина
136 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 134

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind