Peugeot 406 karavan 2.0 hdi 1999 god. ITNO!

900 €
Општи информации
Наслов
Peugeot 406 karavan 2.0 hdi 1999 god. ITNO!
Број на оглас
932972
Општина
Скопје
-
Бутел
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
09.02.2020
Дополнителни информации
Опис:
ITNO Prodavam Peugeot 406 karavan, 1999 godina 2.0 hdi 110 ks, 2 predni novi gumi, smeneti: predni, zadni plocki, potisna, lamela, druk lager, drzaci na motor, stabilizatori. Pred edna godina napraven generalen servis i vodna pumpa.
Технички податоци
Марка
Peugeot
Модел
406
Произведено
1999
Километража
300.000 km
Гориво
Дизел
Силина
90 KW
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Бела
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 228

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind