Peugeot 407 2.0 HDI

3.950 €
Општи информации
Наслов
Peugeot 407 2.0 HDI
Број на оглас
109310
Општина
Гевгелија
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
26.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Peugeot 407 2.0 HDI, 2005 god,reg cela god+ zelen karton.
Dvozonski klimatronik
10xAir+Bag
Maglenki
Senzor na svetla
Senzor na dozd
Fabricko radio so cd+ komandi na volan
Kozen volan
2 kluca
Sistem proti krazba
17 col Aluminski bandazi+ 4 bandazi so zimni gumi
Технички податоци
Марка
Peugeot
Модел
407
Произведено
2005
Километража
190.000 km
Гориво
Дизел
Силина
136 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 137

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind