Peugeot 607 2.2 hdi facelift 2005

5.200 €
Општи информации
Наслов
Peugeot 607 2.2 hdi facelift 2005
Број на оглас
673402
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
08.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Peugeot 607 2.2 hdi 2005 facelift
Od oprema poseduva
Avtomatik steptronik
Navigacija
Koza
Klima
Park senzori
Sedista na dugme
Memorija na sedista
Gepek na dugme
Zavesa na dugme
Full oprema
Ima 4 tiri novi gumi i reg cela god
Info samo na tel 078 330 925
Технички податоци
Марка
Peugeot
Модел
607
Произведено
2005
Гориво
Дизел
Зафатнина
2.200 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 127

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind