Pezo 205 1.9 dizel

800 €
Општи информации
Наслов
Pezo 205 1.9 dizel
Број на оглас
142459
Општина
Берово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
17.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Registrirano do 15.1.2020
Kompleten servis pret 1.000 km
Novi gumi
Nov akumulator
Технички податоци
Марка
Peugeot
Модел
205
Произведено
1995
Километража
255.000 km
Гориво
Дизел
Силина
55 KW
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црвена
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 109

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind