Polo 1.2

3.339 €
Општи информации
Наслов
Polo 1.2
Број на оглас
567768
Општина
Куманово
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
13.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Klima
Esp
Airbag4
Abs
Svetla za magla...
Kolata e maksimalno socuvana poseduva servisna kniska sega napraven golem servis
Ne e udirana
Plateni davacki do registracija
Uvoz CH
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Polo
Произведено
2006
Километража
170.000 km
Гориво
Бензин
Силина
64 KS
Зафатнина
1.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 154

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind