Polo 1.4 tdi

3.200 €
Општи информации
Наслов
Polo 1.4 tdi
Број на оглас
782429
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
18.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Polo 1.4 tdi, 59 kw, 80 ks,2007 god na knishka
Registrirano
Moze zamena so vasa doplata
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Polo
Произведено
2007
Километража
150.000 km
Гориво
Дизел
Силина
80 KS
Зафатнина
1.400 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
2/3
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 89

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind