Polo 1.9

1.500 €
Општи информации
Наслов
Polo 1.9
Број на оглас
157034
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
13.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Polo 1.9
1998 registracia do 11 mesec
mozna zamena.
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Polo
Произведено
1998
Гориво
Дизел
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 178

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind