RENAULT CLIO 1.5 dci

3.000 €
Општи информации
Наслов
RENAULT CLIO 1.5 dci
Број на оглас
168674
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
15.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
prodavam renault clio 1.5 dci 2006 god 130000 km smeneti se site cetiri dizni i pumpa za gorivo,platenise site davacki do registracija
Технички податоци
Марка
Renault
Модел
Clio
Произведено
2006
Километража
130.000 km
Гориво
Дизел
Силина
68 KS
Зафатнина
1.500 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 128

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind