RENAULT CLIO 1.5DCI 63KW 2006

3.200 €
Општи информации
Наслов
RENAULT CLIO 1.5DCI 63KW 2006
Број на оглас
130630
Општина
Скопје
Телефон за контакт
Објавено
07.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
VOZILOTO MOZE DA SE KUPI NA RATI PREKU LIZING SO 20% UCESTVO DO 7GOD.OTPLATA.

NOV UVOZ OD ITALY SO EURO 4 MOTOR.
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.
FULL OPREMA
PERFEKTNO VO SEKOJ POGLED.
MOTOR NE E PEREN BEZ SMINKERAJ.
CENA 3200e
Mob.078229183 071317579
Технички податоци
Марка
Renault
Модел
Clio
Произведено
2006
Гориво
Дизел
Силина
63 KW
Зафатнина
1.500 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сребрена
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 127

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind