Renault Clio 1.9d

1.150 €
Општи информации
Наслов
Renault Clio 1.9d
Број на оглас
548390
Општина
Прилеп
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
24.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Clioto e vo dobra sostojba so pominata registracia i bez klima garazirano vozeno za svoja dusa
broj za kontakt: 076 594 904
Технички податоци
Марка
Renault
Модел
Clio
Произведено
2000
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
64 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црвена
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 57

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind