RENAULT LAGUNA 1.9

2.150 €
Општи информации
Наслов
RENAULT LAGUNA 1.9
Број на оглас
120066
Општина
Свети Николе
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
13.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Odlicno sucuvana kola, bez korozii i nikakvi udari...potrosuvacka minimalna 5L / 100km. So šestostepen menuvac...
Prva farba..enterierno maksimalno socuvana ( salon )
Ful oprema se funkcionalno...
So dva para gumi letni i zimni so bandazi, i dvata para gumise skoro novi so mnogu malku pominato km.
Redovno Servisirano i domakinski odrazuvan avtomobil...
Povelete uveretese !!!
Технички податоци
Марка
Renault
Модел
Laguna
Произведено
2002
Километража
250.000 km
Гориво
Дизел
Силина
120 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 80

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind