Renault Laguna 2.0

1.600 €
Општи информации
Наслов
Renault Laguna 2.0
Број на оглас
481315
Општина
Ново Село
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
23.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Колата е во одлична состојба, редовно сервисирана. Регистрирана до 11 месец 2018год. Летни гуми во солидна состојба. 2х Airbag , Radio CD, Servo , ABS и др. опрема. Може да се види во секое време
Технички податоци
Марка
Renault
Модел
Laguna
Произведено
1994
Километража
250.000 km
Гориво
Бензин
Силина
113 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 48

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind