RENAULT LAGUNA 2.0DCI 150KS 2007 god. UVOZ CH

4.500 €
Општи информации
Наслов
RENAULT LAGUNA 2.0DCI 150KS 2007 god. UVOZ CH
Број на оглас
126500
Општина
Куманово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
03.12.2019
Дополнителни информации
Опис:
RENAULT LAGUNA 2.0DCI 110KW 150KS MOTOR STO GO NOSI NISSAN QASHQAI,,,UVEZENA OD SVAJCARIJA SO SERVISNA KNISKA
-OD OPREMA
-KLIMATRONIK
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-CENTRALNA BRAVA
-2 KARTICI
-NOVI ZIMSKI GUMI
-AIRBAG,,ABS
-PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I PREVOD NA DOKUMENTI
Технички податоци
Марка
Renault
Модел
Laguna
Произведено
2007
Километража
196.000 km
Гориво
Дизел
Силина
110 KW
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 33

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind