RENAULT MEGANE 1.5 DCI

3.250 €
Општи информации
Наслов
RENAULT MEGANE 1.5 DCI
Број на оглас
208559
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
13.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Prodavam reno megan 1.5 DCI 2009 god.kupen nov vo makedonija reg' do 02- 2020 god so ekstremno mala potrosuvacka
-otvoreno 4 litra
-vo g'rad 6 litra
Od oprema poseduva
-klima ured
-servo volan
-centralna brava
-dalecinsko zaklucuvanje
-elektrika na prozori
-elektrika na retrovizori
-cd-radio
-abs i dr
Meganot e mnog'u ekonomicen dobro zacuvan vo momentot nema potreba od nikakvi investicii na nego
Технички податоци
Марка
Renault
Модел
Megane
Произведено
2009
Километража
150.000 km
Гориво
Дизел
Силина
82 KS
Зафатнина
1.500 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Бела
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 139

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind