Renault Megane 1.5dci

2.500 €
Општи информации
Наслов
Renault Megane 1.5dci
Број на оглас
870173
Општина
Битола
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
15.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Voziloto e so full oprema, so mnogu mala potrosuvacka, servisirana, novi dizni so mnogu mala potrosuvacka
Kontakt samo na ovaj broj
075237509
Технички податоци
Марка
Renault
Модел
Megane
Произведено
2007
Километража
190.000 km
Гориво
Дизел
Силина
82 KS
Зафатнина
1.500 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Бела
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 135

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind