RENAULT MEGANE KARAVAN 2005 1.5dci 110ks

3.400 €
Општи информации
Наслов
RENAULT MEGANE KARAVAN 2005 1.5dci 110ks
Број на оглас
133314
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
05.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Prodavam odlicen Renault Megane 1.5 Dci karavan 78 kw/110 ks. Odlicno familijarno vozilo i domakjinski odrzuvano. Voziloto e prozivedeno 2005 godina ima pominato 170000 km, registrirano e do 05.2019 godina. Voziloto vredi da se vidi. Moze dogovor okolu cenata na lice mesto. Kontakt telefoni
070 387 277 i
078 242 734
Технички податоци
Марка
Renault
Модел
Megane
Произведено
2005
Километража
170.000 km
Гориво
Дизел
Силина
78 KW
Зафатнина
1.500 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Каросерија
Караван
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 4.5
  • Вкупно гласови: 2
 • Вкупно прегледи: 200

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind