Renault Megane NEUVEZUVANO!!!!

6.999 €
Општи информации
Наслов
Renault Megane NEUVEZUVANO!!!!
Број на оглас
134707
Општина
Струмица
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
21.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Renault Megane III 1.4 benzin so 131 ks - LOOK paket na oprema 17"aluminiumski felni
* Prv sopstvenik (neuvezen),
* Kupen vo Automotiv group Skopje,
* Servisna kniska za redoven servis vo Renault
* Vgraden atestiran LPG sistem (6l/100km),
* registrirano do 08.2019 so zelen karton
Visoko nivo na oprema i toa:
- klimatronik AC,
- radio mp3 so aux, bluetooth
- naslonac za raka,
- 17'' aluminiumski felni,
- 6 stepen menuvac,
- elektrika na stakla i retrovizori,
- bord kompjiter,
- digitalna kilometraza,
- dva kluca,
-4 zimski gumi
Voziloto e VO TOP SOSTOJBA SO NAVREMENI SERVIS, so servisna kniska!

POVEKE INFORMACII NA +38977872472
Технички податоци
Марка
Renault
Модел
Megane
Произведено
2010
Километража
160.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Силина
131 KS
Зафатнина
1.400 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црвена
Број на врати
2/3
Каросерија
Купе
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 110

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind