Renault Twingo 99

700 €
Општи информации
Наслов
Renault Twingo 99
Број на оглас
674569
Општина
Скопје
-
Кисела Вода
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
09.04.2019
Дополнителни информации
Опис:
Twingo 99 registrirano do 7 mart 2020
700 fiksna cena
Технички податоци
Марка
Renault
Модел
Twingo
Произведено
1999
Гориво
Бензин
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 213

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind