Reno Clio 1.9 dizel 2000 god. Odlicno

800 €
Општи информации
Наслов
Reno Clio 1.9 dizel 2000 god. Odlicno
Број на оглас
567770
Општина
Радовиш
Регистрација
Странска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
10.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Renault Clio 1.9 2000godina so aluminski bandazi, elektrika na prozori, airbag, obicen dizel na bg tabli, registrirana so zelen karton. Kolata nema nikakva maana pali vozii vo odlicna sostojba ... Za povekje info na tell 071 815 135
Технички податоци
Марка
Renault
Модел
Clio
Произведено
2000
Гориво
Дизел
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
2/3
Каросерија
Мало градско возило
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 141

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind