Seat Altea 1.9 tdi 105 ks 2005/04

4.850 €
Општи информации
Наслов
Seat Altea 1.9 tdi 105 ks 2005/04
Број на оглас
771864
Општина
Прилеп
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
03.04.2019
Дополнителни информации
Опис:
.4850 e ..Seat Altea registriran do juli so zelen karton ,ful oprema ,komandi na volan ,tempomat ,bord kompiuter,dvozonska klima ,aluminski felni ,evro kuka ,avtomatski retrovizori.1.9 tdi 105 ks motor ,menuvac kako golf 5 .Imam napraveno golem servis pred 6000 km od rebrast ,pk kais ,vodna pompa,filter maslo ,filter ,polen ,maslo,greaci za nafta ,novi plocki na diskovite,nov akumulator ,novi zimski gumi .Vozilcevo e top.
Технички податоци
Марка
Seat
Модел
Altea
Произведено
2005
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
105 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 186

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind