SEAT ALTEA 1.9 TDI GOD 2008 SO 96.000 KM

4.499 €
Општи информации
Наслов
SEAT ALTEA 1.9 TDI GOD 2008 SO 96.000 KM
Број на оглас
136554
Општина
Скопје
Телефон за контакт
Објавено
07.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
UVEZENA OD AVSTRIJA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
KOLATA E NOVA SO 96 000KM ORGINALNI SO SERVISNA KNISKA
FULL OPREMA
TEL 077 801 000
Технички податоци
Марка
Seat
Модел
Altea
Произведено
2008
Километража
96.000 km
Гориво
Дизел
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 131

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind