Seat Altea 2.0

4.200 €
Општи информации
Наслов
Seat Altea 2.0
Број на оглас
201359
Општина
Кочани
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
22.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Seat altea 2.0 / 140 proizvedena 2004god Prva registracija 09/2006 registrirana do 02/2020 so ful oprema tel:075 261 223
Технички податоци
Марка
Seat
Модел
Altea
Произведено
2004
Километража
180.000 km
Гориво
Дизел
Силина
150 KW
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Моноволумен
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 89

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind