SEAT CORDOBA 1.9SDI

2.099 €
Општи информации
Наслов
SEAT CORDOBA 1.9SDI
Број на оглас
694332
Општина
Гостивар
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
21.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
1.9 sdi, 47kw
2003 godina
Registrirana do Maj 2019
Celosno servisirana so servisna istorija.
Dva para gumi zimski letni i dva para bandazi aluminiumski
Potrosuvacka 4,5l
Vredi da se vidi
Kontakt samo na ovoj broj
070693071
Технички податоци
Марка
Seat
Модел
Cordoba
Произведено
2003
Километража
250.000 km
Гориво
Дизел
Силина
64 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Зелена
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 66

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind