Seat Ibiza 1.2

2.500 €
Општи информации
Наслов
Seat Ibiza 1.2
Број на оглас
187003
Општина
Гостивар
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
01.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Kolata e od prv gazda so realna kilometraza kupena vo Makedonija na nea se funkcionira prefektno
Технички податоци
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Произведено
2004
Километража
150.000 km
Гориво
Бензин
Силина
61 KS
Зафатнина
1.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
2/3
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 92

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind