Seat Ibiza 1.4

2.500 €
Општи информации
Наслов
Seat Ibiza 1.4
Број на оглас
178112
Општина
Куманово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
21.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Seat Ibiza 1.4 benzin 16v klimatronik registriran 31.12.2019 mnogu dobri 4 gumi
Технички податоци
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Произведено
2003
Километража
156.000 km
Гориво
Бензин
Силина
55 KW
Зафатнина
1.400 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сина
Каросерија
Мало градско возило
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 154

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind