Seat Ibiza

1.800 €
Општи информации
Наслов
Seat Ibiza
Број на оглас
118277
Општина
Свети Николе
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
02.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Odlicen perfekten motor so realni km
Технички податоци
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Произведено
2000
Километража
195.000 km
Гориво
Дизел
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Боја
Сина
Број на врати
4/5
Опрема
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 122

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind