Seat Ibiza dizel 1.4 tdi

4.450 €
Општи информации
Наслов
Seat Ibiza dizel 1.4 tdi
Број на оглас
180351
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
19.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Ibiza dizel 1.4 tdi so celosna oprema.novi gumi.reg.cela godina.kupena vo kadis mk.vozna novo vozilo.
Технички податоци
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Произведено
2009
Километража
64.000 km
Гориво
Дизел
Силина
68 KS
Зафатнина
1.400 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Зелена
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 5
  • Вкупно гласови: 1
 • Вкупно прегледи: 262

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind