SEAT IBIZA FR 1.4 TDI (51KW-70KS)-07 SPORT

3.300 €
Општи информации
Наслов
SEAT IBIZA FR 1.4 TDI (51KW-70KS)-07 SPORT
Број на оглас
613935
Општина
Кочани
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
07.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
-Seat ibiza fr 1.4 tdi 2007 godina sport !!!
-Seatot e bukvalno kako nov maksimalno cuvan bez nitu eden skrien defekt
-Ekonomicen motor
-Ispolnuva uslov za pocetnik vozacc

Цена: 3300€ FIKSNA BEZ ZAMENI !!!
Година: 2007
UVEZENA OD ITALIA
KOLATA E SO SITE PLATENI DAVAĆKI DO REGISTRACIJA

KONTAKT TEL: 078 734 998
Технички податоци
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Произведено
2007
Километража
190.000 km
Гориво
Бензин
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 143

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind