SEAT IBIZA Stella 1.2B

2.200 €
Општи информации
Наслов
SEAT IBIZA Stella 1.2B
Број на оглас
867676
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
15.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
SEAT IBIZA Stella 1.2B,eden korisnik,kupena vo KADIS MK.kolata e so tri vrati,registrirana,so izminati 198oookm,za koj ima i SERVISNA KNISKA,dva kluca,poseduva elektricna oprema *prozori retrovizori vrati i KLIMA koja raboti prefektno,4 novi gumi,kompleten servis redoven na 197oookm,nov akumulator so 24meseci garancija i dr.*
Технички податоци
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Произведено
2004
Километража
180.000 km
Гориво
Бензин
Силина
64 KW
Зафатнина
1.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Зелена
Број на врати
2/3
Каросерија
Хечбек
Опрема
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 97

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind