Seat Leon 1.6TDI Ecomotive

6.900 €
Општи информации
Наслов
Seat Leon 1.6TDI Ecomotive
Број на оглас
122974
Општина
Скопје
-
Гази Баба
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
29.07.2019
Дополнителни информации
Опис:
SEAT LEON FACELIFT ECOMOTIVE MODEL OD 2010 GODINA PROIZVEDEN KRAJOT NA 12MESEC 2010 SO NAJDOBRIOT NAJDOKAZANIOT I NAJEKONOMICNIOT 1,6 TDI MOTOR SO 105 KS NA VOLKSWAGEN ,SO 194.000 KM , SEGA UVEZENA OD BELGIJA REGISTRIRANA CELA GODINA SO FULL OPREMA:

KLIMATRONIK
ABS
KOZEN VOLAN
KOMANDI NA VOLAN
SERVO
12 AIRBAG
BORD COMPUTER
FABRICKO RADIO
ELEKTRIKA NA SITE STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO
DALECINSKO
PARKING SENZORI
ESP
USB
AUX
HALOGENKI
ALUMINIUMSKI 16 KI BANDAZI SO
GLANC 4 NOVI GUMI
AVTOMATSKI SVETLA
SENZOR ZA SVETLA
SENZOR ZA DOZD
2 ORIGINALNI KLUCEVI
FABRICKI ZATEMNETI STAKLA
SERVISNA KNISKA OD PRV DO POSLEDEN KM

EXTRA CENA ZA KESH SAMO NA LICE MESTO

INFO: 079/334/463
078-519-899
Технички податоци
Марка
Seat
Модел
Leon
Произведено
2011
Километража
195.000 km
Гориво
Дизел
Силина
105 KS
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Бела
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 311

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind