Seat Leon 2.0 Tdi

4.800 €
Општи информации
Наслов
Seat Leon 2.0 Tdi
Број на оглас
628532
Општина
Куманово
Телефон за контакт
Објавено
14.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Seat Leon 2.0 Tdi

God / Viti : 2005 , Kw 105 , Km 157...!!!
Plateni site davacki do registracia

AutoPlac MeMo
070 226 632
Технички податоци
Марка
Seat
Модел
Leon
Произведено
2005
Километража
157.000 km
Гориво
Дизел
Силина
105 KW
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 173

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind