Seat Leon FR 2.0TDI 170ks sport 2007g

6.000 €
Општи информации
Наслов
Seat Leon FR 2.0TDI 170ks sport 2007g
Број на оглас
183404
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
07.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Reg cela godina so zelen karton novi gumi kompleten servis ful oprema
Cena 6000e
Технички податоци
Марка
Seat
Модел
Leon
Произведено
2007
Гориво
Дизел
Силина
170 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 136

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind