SKODA FABIA 1.2 HTP TNG

3.100 €
Општи информации
Наслов
SKODA FABIA 1.2 HTP TNG
Број на оглас
315621
Општина
Чешиново-Облешево
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
16.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Kolata e vo odlicna sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme registrirana cela godina
Технички податоци
Марка
Skoda
Модел
Fabia
Произведено
2008
Километража
200.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Силина
60 KW
Зафатнина
1.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Бела
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 132

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind