Skoda Fabia 1.4 16v Benzin

2.850 €
Општи информации
Наслов
Skoda Fabia 1.4 16v Benzin
Број на оглас
263079
Општина
Куманово
Телефон за контакт
Објавено
14.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Skoda Fabia 1.4 16v Benzin

Godina -Viti : 2004, KW: 74, KM 133...!!!
Plateni site davacki do registracia

AutoPlac MeMo
070 226 632
Технички податоци
Марка
Skoda
Модел
Fabia
Произведено
2004
Километража
133.000 km
Гориво
Бензин
Силина
74 KW
Зафатнина
1.400 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 238

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind