Skoda Felicia 1.6

850 €
Општи информации
Наслов
Skoda Felicia 1.6
Број на оглас
477818
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
09.05.2019
Дополнителни информации
Опис:
prodavam skoda felicija 1.6 benzin
kuka vpisana vo sobracajna
Novi gumi
Smenet set lamela pred 500 km
Smeneti kaisi pred 10000 km
Smeneto ulje na motor I Menjac pred 500 km
Технички податоци
Марка
Skoda
Модел
Felicia
Произведено
1997
Километража
115.000 km
Гориво
Бензин
Зафатнина
1.600 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црвена
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 145

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind