Skoda Felicia 1.9d

2.400 €
Општи информации
Наслов
Skoda Felicia 1.9d
Број на оглас
172531
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
03.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
2000g.so 92000km.reg. do 30 4 2019
Технички податоци
Марка
Skoda
Модел
Felicia
Произведено
2000
Километража
92.000 km
Гориво
Дизел
Силина
46 KW
Зафатнина
1.890 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Бела
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 105

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind