Skoda Felicia benzin/plin 1997 godina

550 €
Општи информации
Наслов
Skoda Felicia benzin/plin 1997 godina
Број на оглас
194320
Општина
Скопје
-
Аеродром
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
15.10.2019
Дополнителни информации
Опис:
Registrirana do 4-2020,novi 4 gumi,atestiran plin i centralno zakljucuvanje.nov akumulator pod garancija
Технички податоци
Марка
Skoda
Модел
Felicia
Произведено
1997
Километража
136.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црвена
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 19

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind