SKODA OCTAVIA 1.9 TDI

2.300 €
Општи информации
Наслов
SKODA OCTAVIA 1.9 TDI
Број на оглас
585014
Општина
Прилеп
Регистрација
Странска
Телефон за контакт
Објавено
08.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
SKODA OCTAVIA 1.9 TDI 105ks 2009god. EURO 5 DESEN VOLAN MOZI DA SE PREFRLI MOZI I ZA DELOVI
150 000 Km Realni mnogu zdravo vozilo
Технички податоци
Марка
Skoda
Модел
Octavia
Произведено
2009
Километража
150.000 km
Силина
105 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 218

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind