Skoda Octavia Tour Combi 4x4

3.999 €
Општи информации
Наслов
Skoda Octavia Tour Combi 4x4
Број на оглас
146870
Општина
Куманово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
09.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava skoda octavia uvezena pred 3 godini od svajcarija vo top sostojba so najvisoko nivo na oprema:
-ABS
-ESP
-4x4
-tempomat
-klimatronik
-greaci na sedista
-komandi na volan
-fabricko radio so CD
-elektrika na site cetiri prozorci
-elektrika i greaci na retrovizori
-vgradeni klima folii i atestirani
-euro kuka vpisana vo soobrakjajna
-fabricki parking senzori
-namesteni navlaki na sedista vo Eurostil Skopje.
KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA SMENETO ULJE SITE FILTRI PRED 500 KILOMETRI SE STO E NAVEDENO FUNKCIONIRA BEZPREKORNO IMA NOVI GUMI TIGAR I NEMA POTREBA DA SE VLOZI NITU EDEN DENAR.
ZA SITE INFORMACII 078870888 Marko
Технички податоци
Марка
Skoda
Модел
Octavia
Произведено
2004
Километража
140.000 km
Гориво
Дизел
Силина
101 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
На 4 тркала (4WD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 606

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind