Skoda Rapid 1.2

7.000 €
Општи информации
Наслов
Skoda Rapid 1.2
Број на оглас
162529
Општина
Скопје
-
Аеродром
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
18.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Продавам Шкода Рапид 1.2 MPI со поминати 89.000 километри.

Восилото како ново, користено е за фамилијарни потреби, и без никакви скриени маани.

Возилот има зелен картон до крајот на Мај 2019.
Технички податоци
Марка
Skoda
Модел
Rapid
Произведено
2013
Километража
89.000 km
Гориво
Бензин
Силина
75 KS
Зафатнина
1.200 cm3
Менувач
Рачен
Боја
Бела
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 227

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind