Smart 600cc benzin

1.500 €
Општи информации
Наслов
Smart 600cc benzin
Број на оглас
186179
Општина
Тетово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
08.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Smart 600cc benzin
God 2000 registriran
So full oprema
Mozhe i zamena
Inbox ili tel 070 974 976
Технички податоци
Марка
Smart
Модел
ForTwo
Произведено
2000
Гориво
Бензин
Зафатнина
600 cm3
Менувач
Полуавтоматски
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Портокалова
Број на врати
2/3
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 107

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind