SUBARU FORESTER 2.0

8.900 €
Општи информации
Наслов
SUBARU FORESTER 2.0
Број на оглас
264912
Општина
Тетово
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
25.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Noseno od svajcaria
Full oprema
Vo dobra sostojba
Zelen karton

070240199
Технички податоци
Марка
Subaru
Модел
Forester
Произведено
2009
Километража
100.000 km
Гориво
Дизел
Силина
167 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
На 4 тркала (4WD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
SUV
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 92

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind