Subaru G3X Justy 4X4

3.500 €
Општи информации
Наслов
Subaru G3X Justy 4X4
Број на оглас
106515
Општина
Тетово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
10.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
1.5. 100ks. 135.000 km 2007 registrirano do juli 4 zimski 4 letni gumi atestiran plin, ful oprema klima....
3500 kesh
3700 zamena
Технички податоци
Марка
Subaru
Модел
Justy
Произведено
2007
Километража
135.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Силина
99 KS
Зафатнина
1.500 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
На 4 тркала (4WD)
Боја
Сребрена
Број на врати
4/5
Каросерија
SUV
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 172

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind