SUBARU JUSTY 4WD 1.5 benzin

3.590 €
Општи информации
Наслов
SUBARU JUSTY 4WD 1.5 benzin
Број на оглас
677897
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
16.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Subaru 1.5 benzin 2006 so pominati 180.000km so servisna kniska
kolara e registrirana cela godina,I servisirana pali vozi bez vlog
moze da se proba I vidi vo sekoe vreme
VRTETE NA OVOJ BROJ
078 335 923 bobo
Технички податоци
Марка
Subaru
Модел
Justy
Произведено
2006
Километража
170.000 km
Гориво
Бензин
Силина
75 KS
Зафатнина
1.500 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сина
Број на врати
4/5
Каросерија
SUV
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 105

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind