SUZUKI ALTO 1.0

650 €
Општи информации
Наслов
SUZUKI ALTO 1.0
Број на оглас
446371
Општина
Куманово
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
22.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
SE PRODAVA SUZUKI ALTO 1.0 96GOD. KOMPLET ISPRAVNO I ZDRAVO ,ODLICNO SOCUVANO VO VOZNA SOSTOJBA...NEMA REGISTRACIJA.......
Технички податоци
Марка
Suzuki
Модел
Alto
Произведено
1996
Километража
150.000 km
Гориво
Бензин
Силина
54 KS
Зафатнина
1.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црвена
Број на врати
2/3
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 84

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind