Suzuki Maruti

550 €
Општи информации
Наслов
Suzuki Maruti
Број на оглас
207352
Општина
Скопје
-
Илинден
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
03.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Pali vozi reg cela godina cena 550e info 077856797
Технички податоци
Марка
Suzuki
Модел
Maruti
Произведено
1995
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црвена
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 105

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind