Suzuki Maruti 800cc

400 €
Општи информации
Наслов
Suzuki Maruti 800cc
Број на оглас
147742
Општина
Прилеп
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
11.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava suzuki maruti 800cc 1991 godina..Registrirano do 3/2019..Dobro socuvano cist benzin.
Povejke informacii na:
071-215-195-VLATKO
071-215-195-VLATKO
071-215-195-VLATKO
CENA:400E
Технички податоци
Марка
Suzuki
Модел
Maruti
Произведено
1991
Километража
250.000 km
Гориво
Бензин
Силина
23 KW
Зафатнина
800 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 179

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind