Vectra 2.0 DTI karavan

1.600 €
Општи информации
Наслов
Vectra 2.0 DTI karavan
Број на оглас
117876
Општина
Струмица
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
13.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Opel Vectra 2.0 DTI 1998,poseduva ful oprema,klimatronik ispraven 100%,prva boja bez zabaleski.Ima mala potrosuvacka 5L na 100KM,74kw 101ks.

Registrirana do 7.5.2019
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Vectra
Произведено
1998
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
101 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 80

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind